1900–1980
94
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
olej, plátno
65 x 40 cm
olej, plátno
65 x 88 cm
Signatura: na rubu na štítku František Malý / 1974
olej, plátno
53 x 80 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
70 x 135 cm
Signatura: PD F Malý 53
kombinovaná grafická technika
26 x 16 cm
Signatura: PD F. Malý 36
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
21 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram F. M. 67
litografie
22 x 26 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
26 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Malý 36.
litografie
25 x 16 cm
Signatura: PD F. Malý 74
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. malý 45
olej, plátno
54 x 73,5 cm
Signatura: PD F. Malý 55