1900–1980
94
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
litografie
20,4 x 13,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20,5 x 13,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: F. Malý
27,5 x 17,5 cm
Signatura: F. Malý 45