1900–1980
95
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
olej, plátno
40,5 x 96 cm
Signatura: PD F. Malý 42
olej plátno
54 x 73,5 cm
Signatura: PD F. Malý 55
kresba tužkou, kuličkovým perem
23 x 15 cm
Signatura: LD 18. X. 71 f.m. (s dedikací)
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45