1900–1980
94
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
litografie
24,5 x 16 cm
Signatura: PD f. malý 74
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
kombinovaná grafická technika
26 x 16 cm
Signatura: PD F. Malý 36
olej, plátno
40,5 x 96 cm
Signatura: PD F. Malý 42
olej plátno
54 x 73,5 cm
Signatura: PD F. Malý 55
kresba tužkou, kuličkovým perem
23 x 15 cm
Signatura: LD 18. X. 71 f.m. (s dedikací)
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
grafický list
39,5 x 26,5 cm
Signatura: PD F. Malý 65
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
monotyp, karton
18 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Malý