1866–1941
132
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
olej, lepenka
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Kaván
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
v 21,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Kaván 1899, na rubu Franta Kaván
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 90 cm
Signatura: LD Kaván
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, karton
v 41,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Fr. Kaván
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kolem roku 1908
olej, lepenka
v 39 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Kaván
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, karton
v 40,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: LD Kaván
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |