1866–1941
131
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
olej, plátno
v 39,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Kaván
olej, lepenka
v 40,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Kaván
olej, karton
v 41 ✕ š 52 cm
Signatura: LD Kaván
kresba tužkou, papír na kartonu
v 13 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti F. Kavána
olej, lepenka
v 26 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Kaván
olej, karton
v 24,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD Kaván
olej, karton
v 39 ✕ š 51,5 cm
Signatura: LD Kaván
olej, plátno
v 39,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Kaván
olej, lepenka
40 x 53 cm
Signatura: LD Kaván
olej, lepenka
40 x 53 cm
Signatura: LD Kaván
olej, lepenka
40 x 61 cm
Signatura: PD Frant. Kaván
1922
olej, lepenka
39,5 x 52 cm (výřez)
Signatura: LD Kaván