1866–1941
132
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
olej, karton, lepenka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván Bradlec
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Fr. Kaván Cesta k lesní vesničce
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |