1866–1941
132
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 53 cm
Signatura: sign. LD Kaván