1866–1941
132
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
kolem 1920
olej, lepenka
v 38 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Kavan
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1917
olej, překližka
56 x 91 cm
Signatura: sign. PD Kaván / z r. 1917
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1904-1909
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 53 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
18,5 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Franta Kaván
olej, lepenka
43 x 53 / 40 x 50 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 51 cm
Signatura: sign. PD Frant. Kaván
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
26,5 x 37 cm
Signatura: sign. LD Kaván
kolem 1907
olej, lepenka
16 x 24 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |