1866–1941
132
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
1922
olej, lepenka
39,5 x 52 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, karton
39 x 52 cm
Signatura: PD Kaván 1928
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 35,5 cm
Signatura: LD Kaván věnuje
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 53 cm
Signatura: sign. LD Kaván, Pod Přivýšinou na Březince