1908–1950
kvaš, tuš, karton
33 x 28 cm
Signatura: sign. PN Kaláb 37
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
40. léta 20. s
komb. technika, kvaš, tuš, karton
46 x 29 cm
Signatura: značeno LD F. Kaláb
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolem r. 1939
46 x 29 cm
Signatura: značeno PD. F. Kaláb
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno, lepenka
23 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Kaláb
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolem r. 1940
46,5 x 41 cm
Signatura: značeno na rubu Pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, karton
37,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Kaláb
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
40,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 41
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
55 x 45 cm
Signatura: sign. LN K. 27
1948 - 49
olej, plátno
110 x 200 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 1949
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
82 x 50 cm
Signatura: sign. LN Kaláb 44
olej, plátno
45 x 62 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 48
kvaš, lepenka
33,5 x 28 cm
Signatura: sign. PN Kaláb 37
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |