1908–1950
56
142 %
85 000 Kč
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
olej, plátno
40 x 68 cm
Signatura: sign. vzadu 1944 F. Kaláb