1908–1950
56
142 %
85 000 Kč
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
akvarel, tuš, karton
30 x 39 cm
Signatura: sign. LD Kaláb 40, Kaláb 1940
olej, plátno
43 x 35 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 46