1908–1950
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Kaláb 32
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Kaláb 32
kresba uhlem, křída, karton
v 43,5 ✕ š 28 cm
Signatura: LD F. Kaláb
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Kaláb 32
akvarel, hedvábný papír
v 29 ✕ š 23 cm
Signatura: LD F. Kaláb
kresba tuší, akvarel
v 21,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: LD Fr. Kaláb 44
litografie, ruční papír
v 28 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram F. K. v tisku
kombinovaná technika, lepenka
42,5 x 54,5 cm
Signatura: PD Kaláb 46
olej, lepenka
37,5 x 30 cm
Signatura: LD Kaláb
barevná litografie
43,5 x 30,5 cm
Signatura: PD F. Kaláb 1934
akvarel
29 x 22 cm
Signatura: LD F. Kaláb