1908–1950
56
142 %
85 000 Kč
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
akvarel, tuš
19,5 x 26 cm
25 x 33 cm
Signatura: Kaláb 36
akvarel, karton
21 x 26 cm
Signatura: PD F. Kaláb
barevný pastel
41,5 x 32 cm
Signatura: PD Kaláb 35
litografie
22 x 17 cm