1908–1950
56
142 %
85 000 Kč
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
kresba tuší, akvarel
v 21,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: LD Fr. Kaláb 44
litografie, ruční papír
v 28 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram F. K. v tisku