1908–1950
olej, karton
26,3 x 15,5 cm
Signatura: K 1930
akvarel
29 x18,5 cm
Signatura: K. 1927 Husovice
akvarel
21 x 22,5 cm
Signatura: K. 1927
akvarel, papír
29 x 25,5 cm
Signatura: K.
kresba tuší, běloba, papír
32 x 22,5 cm
Signatura: K. 35
8 x litografie
29,5 x 21 cm
Signatura: v tisku R Brun, Dillinger, Kaláb 32, Král, Mužík, LP, AP, F. Srp
40. léta
akvarel, lepenka
30 x 45 cm
Signatura: Kaláb
lavírovaná kresba tuší
35 x 27 cm
Signatura: F. Kaláb
litografie
28,5 x 17,5 cm
Signatura: LD Kaláb 32
akvarel, tuš, lepenka
29 x 45 cm
Signatura: PD Kaláb
litografie
47 x 33 cm
Signatura: PD F. Kaláb 1934