1908–1950
lavírovaná kresba tuší
40 x 30 cm
Signatura: K. 32
43,5 x 30,5 cm
Signatura: LN Kaláb 37
20 x 27 cm
Signatura: PD Kaláb 48
29 x 22 cm
Signatura: F. Kaláb
13 x 20 cm
Signatura: Kaláb
akvarel, tuš
19,5 x 26 cm
25 x 33 cm
Signatura: Kaláb 36
akvarel, karton
21 x 26 cm
Signatura: PD F. Kaláb
barevný pastel
41,5 x 32 cm
Signatura: PD Kaláb 35
litografie
22 x 17 cm
26,5 x 41 cm
Signatura: Kaláb 36
akvarel, papír
29 x 25,5 cm
Signatura: K.