1908–1950
56
142 %
85 000 Kč
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
komb. technika, kvaš, akvarel, tuš, karton
48,5 x 40 cm
Signatura: sign. LD Kaláb 45