1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
barevná litografie
37 x 17 cm
Signatura: Jiroudek
akvarel, karton
24 x 30 cm
Signatura: PD F. jiroudek 40
olej, plátno
35 x 65 cm
Signatura: PD Jiroudek
litografie, akvarel
16 x 10 cm
Signatura: Jiroudek
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: PD Jiroudek
akvarel
37 x 32,5 cm
Signatura: PD Jiroudek 43
akvarel, tužka
51 x 73 cm
Signatura: F. Jiroudek 72
akvarel
11 x 17,5 cm
Signatura: F. Jiroudek
litografie kolorovaná akvarelem
16 x 11 cm
Signatura: Jiroudek
akvarel
30 x 47 cm
Signatura: PD Jiroudek 43
barevná litografie
33 x 51 cm
Signatura: Jiroudek 46
akvarel, hrudka
22 x 20,5 cm
Signatura: Jiroudek 48