1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
akvarel
48,5 x 60 cm
Signatura: PD Jiroudek
akvarel
18 x 28 cm
Signatura: PD F Jiroudek 43
barevná litografie
34 x 51,5 cm
Signatura: PD Jiroudek 46
akvarel
48,5 x 60 cm
Signatura: PD Jiroudek
akvarel
18 x 28 cm
Signatura: PD F Jiroudek 43
barevná litografie
33,5 x 51,5 cm
Signatura: PD Jiroudek 46
olej, malířská lepenka
28 x 60,5 cm
Signatura: na rubu F. Jiroudek
olej, plátno
49,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Jiroudek
litografie
28 x 27 cm
Signatura: PD F Jiroudek 44
lavírovaná kresba
43 x 30 cm
Signatura: LD F Jiroudek 44
1968 - 1970
olej, plátno
90 x 55 cm
Signatura: PD Jiroudek
litografie, akvarel
16 x 10,5 cm
Signatura: Jiroudek