1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
80. léta
tisk, akvarel
13 x 20 cm každý
Signatura: Jiroudek
tisk, akvarel
20,5 x 27 cm
Signatura: Jiroudek
tisk - akvarel
12 x 16 cm
Signatura: Jiroudek
barevná litografie
31 x 50 cm
Signatura: Jiroudek 46
40. léta
akvarel
25 x 53 cm
Signatura: F. Jiroudek
kolorovaný grafický list
20,5 x 15 cm
Signatura: Jiroudek
olej, plátno
75 x 55 cm
Signatura: Jiroudek 48
olej, plátno
72 x 116,5 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
67 x 49,5 cm
Signatura: Jiroudek 41
akvarel, karton
51 x 36,5 cm
Signatura: F Jiroudek 43
barevná litografie
33 x 50 cm
Signatura: Jiroudek 46
akvarel, karton
34 x 55 cm
Signatura: Jiroudek