1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
kvaš, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: F. J. 39
akvarel, karton
38 x 82 cm
Signatura: PD Jiroudek 47
olej, plátno
44 x 50 cm