1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
80. léta
tisk, akvarel
13 x 20 cm každý
Signatura: Jiroudek
tisk, akvarel
20,5 x 27 cm
Signatura: Jiroudek
tisk - akvarel
12 x 16 cm
Signatura: Jiroudek
barevná litografie
31 x 50 cm
Signatura: Jiroudek 46