1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
40. léta
akvarel
25 x 53 cm
Signatura: F. Jiroudek
kolorovaný grafický list
20,5 x 15 cm
Signatura: Jiroudek
olej, plátno
75 x 55 cm
Signatura: Jiroudek 48
olej, plátno
72 x 116,5 cm
Signatura: nesignováno