1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
v 45,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD F Jiroudek
olej, plátno
v 65 ✕ š 80 cm
Signatura: UD Jiroudek, na rubu F. Jiroudek / 1976
olej, plátno
v 55 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Jiroudek 68, na rubu F. Jiroudek 1968
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiroudek