1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
barevná litografie
37 x 17 cm
Signatura: Jiroudek
akvarel, karton
24 x 30 cm
Signatura: PD F. jiroudek 40
olej, plátno
35 x 65 cm
Signatura: PD Jiroudek