1791–1868
23
144 %
99 000 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 38 ✕ š 50 cm
Signatura: LD monogram AP
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
asfalt, karton
v 41,5 ✕ š 29 cm
Signatura: LD monogram AP
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
asfalt, papír
v 22 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |