1791–1868
23
144 %
99 000 Kč
750 000 Kč
40. léta 19. stol.
olej, dřevěná deska
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD monogram AP
olej, lepenka
13,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD monogramem AP