1791–1868
23
144 %
99 000 Kč
750 000 Kč
asfalt, papír
v 22 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram AP
kolem 1850
olej, lepenka
13,5 x 17 cm
Signatura: PD monogram AP
1850
kresba tužkou, karton
17 x 21,5 cm
Signatura: značeno AP