43
109 %
75 000 Kč
325 Kč
140 000 Kč
olej, plátno
85 x 115 cm
Signatura: sign. PD 1990 Antonin Strizek
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: Antonín Střížek 1990
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akvarel, karton
45,5 x 45 cm
Signatura: Antonín Střížek 1991
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |