43
109 %
75 000 Kč
325 Kč
140 000 Kč
lept, akvatinta 30/100
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Antonín Střížek 2011
barevný litoofset
v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD A. Střížek
barevná litografie 54/60
v 14,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Ant. Střížek 2005
5 x litografie
29 x 20,5 / 20,5 x 29 cm
Signatura: 5 x PD St. 89
akvarel, pastel, tužka
v 61,5 ✕ š 78,5 cm
Signatura: PD Antoním Střížek 1991
akvarel, pastel, karton
v 61,5 ✕ š 78,5 cm
5 x linoryt 27/70
13,5 x 9,5 / 23 x 16,5 cm
Signatura: 4 x PD Antonín Střížek, monogram A. S. na obálce
olej, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Antonín Střížek 1999
barevný ofset
18 x 13 cm
Signatura: PD A. Střížek v tisku
barevný ofset
18 x 13 cm
kuličkové pero
9 x 12,5 cm
Signatura: PD Antonín Střížek 93
3 x ofset
13 x 9 / 18 x 13 / 18 x 13 cm
Signatura: 2 x PD A. Střížek