43
109 %
75 000 Kč
325 Kč
140 000 Kč
komb. technika, akvarel, pastel, karton
60,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1991
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
120 x 110 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1996
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |