43
109 %
75 000 Kč
325 Kč
140 000 Kč
olej, plátno
v 97 ✕ š 130 cm
Signatura: PD Antonín Střížek 90
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD 2001 Antonin Střížek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
60,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1991
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
120 x 110 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1996
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
85 x 115 cm
Signatura: sign. PD 1990 Antonin Strizek
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
akvarel, karton
45,5 x 45 cm
Signatura: Antonín Střížek 1991
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: Antonín Střížek 1990
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akvarel, karton
44 x 32 cm
Signatura: sign. PD Ant. Střížek 1999
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
akvarel, japan
45 x 45 cm
Vyvolávací cena: | 4 400 Kč |
akryl, plátno
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD Střížek 89