43
109 %
75 000 Kč
325 Kč
140 000 Kč
akvarel, karton
44 x 32 cm
Signatura: sign. PD Ant. Střížek 1999
akvarel, japan
45 x 45 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1991