1847–1891
olej, plátno
v 40 ✕ š 60 cm
Signatura: LD Chittussi
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
začátek 80. le
olej, plátno
26,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1887
akvarel, ruční papír, karton, dřevěná deska
35 x 74 cm
Signatura: sign. LD A. Chittussi 87, na rubu na štítku A. Chittussi
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |