1847–1891
1885
olej, plátno
55 x 84 cm
Signatura: sign. LD A. Chittussi 1885.
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1.pol. 80. let
olej na plátně
74,5 x 100 cm
Signatura: signováno vlevo dole Chittussi
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |