1847–1891
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |