1847–1891
olej, plátno
v 31 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Chittussi 1887
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
cca 1883
olej, plátno na kartonu
31,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1885
olej, plátno
55 x 84 cm
Signatura: sign. LD A. Chittussi 1885.
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1.pol. 80. let
olej na plátně
74,5 x 100 cm
Signatura: signováno vlevo dole Chittussi
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
poč. 80. let 1
olej, plátno, karton
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kolem r. 1885
olej na malířské paletě
35 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
konec 70.let 19. století
olej, plátno
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
akvarel, papír
15 x 25 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
1879-80
olej, plátno
37,8 x 55,2 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |