1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
uhel, pastel, karton
45,5 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1921
kvaš, pastel, karton
53,5 x 38 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Mucha 1921
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1901
olej, plátno, rentolováno
112 x 69 cm
Signatura: sign. PD Mucha 01
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
barevné pastelky, tužka, tuš
19 x 25,5 cm
Signatura: sign. Mucha
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |