1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
litografie
v 52 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Mucha v tisku, LD Mucha 1919 v tisku
litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Mucha 901 v tisku
barevný dřevoryt, tisk
10 x 7,5 / 12 x 7 cm
Signatura: neznačeno, PD Mucha v tisku
barevná litografie, papír na lepence
v 101 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Mucha v tisku
1896
4 x barevná litografie
4 ks 96 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: 2 x LD, 2 x PD Mucha v tisku
barevný tisk 15/300
15 x 29 cm
Signatura: 2 x PD Mucha v tisku
barevný tisk 28/300
15 x 29 cm
Signatura: PD, LD Mucha v tisku
1898 / 1912
barevná litografie č. 158
24 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Mucha 98 v tisku, upristřed Mucha v tisku
1889
kresba uhlem, karton kašírovaný na plátně
153 x 106 cm
Signatura: PD Mucha 89 Paris
1899
101 x 36 cm
Signatura: PD Mucha 99 v tisku
1899
101 x 36 cm
1899
101 x 35,5 cm