1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
barevná litografie
140 x 90 cm
Signatura: sign. PD Mucha 28 v tisku
pastel, tuš, karton
36 x 34 cm
Signatura: sign. PD Mucha