1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
litografie
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mucha, LD Mucha 1919 v tisku
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1889
kresba uhlem, karton kašírovaný na plátně
153 x 106 cm
Signatura: sign. PD A. Mucha 89 Paris
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |