1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
kresba pastelem, kvašová běloba
31 x 23 cm
Signatura: sign. PD Mucha 29
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1899
barevná litografie
58 x 94 cm
Signatura: sign. PD v desce Mucha 99
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1899
barevná litografie
58 x 94 cm
Signatura: sign. LD v desce Mucha 99
kvaš, pastel, tužka
34 x 24 cm (výřez)
Signatura: signováno vpravo dole dediakce Alf Mucha 36
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1911
barevná litografie
165 x 82 cm
Signatura: sign. PD Mucha 11 v tisku
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba uhlem, karton
93,5 x 151 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba uhlem, karton
93,5 x 129 cm
kresba tužkou, karton
21,5 x 13 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kvaš, pastel, barevné křídy na malířské lepence
38 x 30 cm
Signatura: signováno a datováno DU Mucha / Vánoce 26
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1899
kresba tužkou, papír
13,2 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Mucha.