1902–1973
88
178 %
34 000 Kč
1 100 Kč
180 000 Kč
1921
akvarel, tužka
37,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD AH 21
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
akvarel, tužka
38 x 17 cm
Signatura: sign. PD AH 20
1922
akvarel, tužka
25,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. LD AH 22
1921
akvarel, tužka
27 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD AH 21
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |