1902–1973
88
178 %
34 000 Kč
1 100 Kč
180 000 Kč
kresba tuší, karton
v 47 ✕ š 31 cm
Signatura: PD monogram AH 55
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tuš, akvarel, koláž
v 54 ✕ š 70 cm
Signatura: PD monogram AH 69
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
koláž, kreba tuší, běloba
23,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD AH 60
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
19292
kresba tuší, akvarel, karton
39,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD AH 29
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tempera, tuš, koláž
31 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD monogramem AH 65 Říčky
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
5x ručně kolorovaný tisk, ruční papír
20 x 12 cm
Signatura: sign. v tisku Štyrský, Toyen 35
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
koláž, kresba tuší
26,5 x 20,3 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 60
koláž, karton
17,5 x 28 cm
Signatura: monogram AH 63
kresba tuší, karton
26,5 x 20,5 cm
Signatura: monogram AH 28
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
koláž, kresba tuší
32 x 20 cm
Signatura: sign. PD AH 60
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tuší, koláž
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD AH 63
kresba tuší, kvaš, karton
22 x 38 cm
Signatura: sign. PD AH 63