1902–1973
88
178 %
34 000 Kč
1 100 Kč
180 000 Kč
v 17 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 5,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD monogram AH 61
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
koláž, tuš, běloba
v 22 ✕ š 30 cm
Signatura: PR monogram AH 63
tisk, tuš, běloba, karton
17,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 63, na rubu monogram AH 63
14 x 28,5 cm
Signatura: LD Artúr Hausmajstr 1933
kombinovaná technika, akvarel, tuš, běloba
28,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AH 43
kombinovaná technika, tuš, akvarel
29,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AH 34
14 x 28,5 cm
22 x 16 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AH 27
kresba tuší, akvarel
13 x 12 cm
Signatura: PD AH
koláž, kresba tuší, běloba
23,5 x 18 cm
Signatura: PD AH 60