1902–1973
88
178 %
34 000 Kč
1 100 Kč
180 000 Kč
tuš, akvarel, papír
13,5 x 10 cm
Signatura: sign. PD AH 60
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tuší, papír
47,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD AH 30
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |