1902–1973
88
178 %
34 000 Kč
1 100 Kč
180 000 Kč
akvarel, karton
30 x 43 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 31
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel
29,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 34
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
51,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD monogram AH 23
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1922
akvarel, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 22
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AH
kombinovaná technika, akvarel, pastel
28 x 17 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 32
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, běloba
28,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 43
21 x 37,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD monogram AH 37
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
21 x 29 cm
Signatura: sign. PD AH 28
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
29 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD AH 31
1922
akvarel, tužka
32 x 23 cm
Signatura: sign. PD AH 22
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
30,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD AH 27