1902–1973
88
178 %
34 000 Kč
1 100 Kč
180 000 Kč
komb. technika, tuš, koláž, karton
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu AH 61
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
43 x 31 cm
Signatura: sign. PD AH 64 Praha
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |